Asset 1

Darik Group

| گروه داریک

واحد بازرگانی امروزه تبدیل شده است به قلب تپنده یک شرکت؛ زیرا هر کسب‌وکاری برای رشد و توسعه نیاز به یک واحد بازرگانی دارد. برای مدیریت این واحد، مدیر بازرگانی می‌تواند با کمک کارشناسان و کارمندان بازرگانی و با آگاهی از جنبه‌های مختلف کسب‌وکار، فعالیت‌های تجاری را خود بر عهده بگیرد.

| گروه داریک

مدیر بازرگانی هولدینگ برتو که از سوی مدیرعامل برگزیده می‌شود، عهده‌دار مواردی مانند انجام امور مربوط به مدیریت کارکنان و پرسنل واحد بازرگانی (شامل قسمت‌های فروش، خرید و تأمین و مدیریت ارتباط با مشتری) می‌باشد. همچنین تعیین خط مشی سازمان در زمینه‌های فروش، اقدام جهت تحلیل بازار و انتخاب بازارهای هدف، عقد قراردادهای بازرگانی، بررسی بازار مصرف تولیدات سازمان از جمله وظایف و مسئولیت‌های روتین مدیر بازرگانی می‌باشد. مصاحبه و استخدام نیروهای واحد بازرگانی، ارزیابی عملکرد آن‌ها، انجام تشویق و تنبیه پرسنل، امضاء قراردادها، چک‌ها و اسناد بهادار و اوراق تعهدآور و مکاتبات خارجی شرکت در صورت تفویض از سوی مدیرعامل از جمله اختیارات مدیر بازرگانی می‌باشد.

معمولاً در کسب‌وکارها، فعالیت‌های بازرگانی را به دو بخش تقسیم می‌کنند. بازرگانی داخلی یا همان بازرگانی در داخل کشور که شامل ارتباط با مشتریان داخلی، شناخت و بررسی بازارهای داخلی و … است؛ و بازرگانی خارجی که در این واحد بازرگانی، فعالیت‌های شناسایی و فرصت‌های کسب‌وکار در خارج از کشور انجام می‌شود. این نوع بازرگانی بسیار چالش‌برانگیزتر و دشوار است.

ll

هلدینگ بِرتو ( berto ) ، بر خلاف تصور نام یک شرکت نیست ، بلکه نام بِرندی است که چندین شرکت با فعالیت در حیطه کسب و کار ، معادن ، مهندسی ، بازرگانی و تولید در زمینه های گوناگون ، تحت عنوان این مجموعه و این نام مشغول به فعالیت هستند.

برای عضویت در خبرنامه برتو ایمیل خود را وارد کنید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ برتو است.