Asset 1
عکس هوایی از پروژه 288 واحدی شرکت خاک پی راه

Khak Pey Rah

| شرکت خاک پی راه

شرکت راه و ساختماني خاک پي راه در سال 1385، تحت شماره 717 و در اداره ثبت شهرستان آباده ثبت گردید و فعالیت خود را در زمینه‌های مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا و مدیریت پروژه‌های ساختمانی آغاز نموده و در نقاط مختلف استان فارس، اقدام به اجرای پروژه‌های بزرگ و مهمي نموده است. امروزه شرکت راه و ساختماني خاک پي راه، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پیمانکاری شمال فارس، عهده‌دار پروژه‌های مهمی در سراسر استان فارس می‌باشد.

| شرکت خاک پی راه

شرکت راه و ساختماني خاک پي راه در سال 1385 توسط مهندس مهدي احمدي، تحت شماره 717 و در اداره ثبت شهرستان آباده ثبت گردید و فعالیت خود را در زمینه‌های مشاوره، طراحی، نظارت، اجرا و مدیریت پروژه‌های ساختمانی آغاز نموده و در نقاط مختلف استان فارس، اقدام به اجرای پروژه‌های بزرگ و مهمي نموده است. امروزه شرکت راه و ساختماني خاک پي راه، به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پیمانکاری شمال استان فارس، عهده‌دار پروژه‌های مهمی در سراسر استان فارس می‌باشد.

این شرکت هم اکنون دارای:

  1. رتبه 2 در رشته ابنیه،
  2. رتبه 5 در رشته راه‌وترابری،
  3. و همچنین رتبه 5 در رشته آب،

از معاونت راهبردي ریاست‌جمهوری می‌باشد.

شرکت راه و ساختماني خاک پي راه همچنین عضویت سازمان‌های مربوطه زیر را دارا می‌باشد:

1- انجمن انبوه‌سازان استان فارس

2- (سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان فارس) به‌عنوان شرکت مجري.

wwwww

هلدینگ بِرتو ( berto ) ، بر خلاف تصور نام یک شرکت نیست ، بلکه نام بِرندی است که چندین شرکت با فعالیت در حیطه کسب و کار ، معادن ، مهندسی ، بازرگانی و تولید در زمینه های گوناگون ، تحت عنوان این مجموعه و این نام مشغول به فعالیت هستند.

برای عضویت در خبرنامه برتو ایمیل خود را وارد کنید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ برتو است.

طراحی شده توسط گروه طراحی هلدینگ برتو