Asset 1

Rosto Agency

| آژانس تبلیغات رزتو

(تبلیغات)

تبلیغات یعنی ابلاغ یک پیام (مثلاً محصول من را بخر، با برند من آشنا شو و…)، از طریق یک رسانه (تلویزیون، یک کانال پربازدید تلگرام، وب‌سایت‌های پرمخاطب، جشن‌ها، نمایشگاه‌ها و…)، به گروهی معین (با چه سنی، چه جنسیتی، چه سطح درآمدی، در کدام شهر یا کشوری و…)، با صرف هزینه (تبلیغات هزینه دارد و غالباً زیاد است) و در یک رابطه غیرشخصی (مثلاً تبلیغ در بیلبورد یا یک کانال پربازدید تلگرام).

| آژانس تبلیغات رزتو

اساساً، تبلیغات یک راه بسیار هنری برای برقراری ارتباط با مشتریان و جذب آن‌ها است. چهار هدف اصلی تبلیغات به‌طور مختصر عبارت‌اند از: آگاهی (شامل متقاعد کردن مشتریان برای خرید محصول جدید معرفی‌شده در بازار است)؛ تداوم (این هدف در مورد نگه‌داشتن مشتریان موجود برای محصول است، طور کلی با آوردن ویژگی جدید در محصول)؛ برندینگ (به‌منظور جذب مشتریان رقبا به این صورت که تبلیغ‌کنندگان سعی می‌کنند مشتریان را متقاعد کنند که محصولاتی را خرید کنند که نام تجاری شرکت بر روی آن‌هاست). جذب دوباره مشتریان ازدست‌رفته (برای کسب‌وکارهایی است که تصمیم دارند مشتریان قبلی خود را که اکنون مشتری رقبا شده‌اند را به دست آورند).

همه مسئول طراحی استراتژی‌های تبلیغاتی هستند اما واحد فروش یا بازاریابی بیشتر درگیر است. به این دلیل گفته می‌شود همه بخش‌ها زیرا سیاست‌های کلی شرکت‌ها بر اساس نیاز همه واحدها تعیین می‌شود. سپس استراتژی‌هایی تدوین می‌شود که به واحد فروش یا بازرگانی فرستاده می‌شود. در این برنامه نیاز تمام سازمان در نظر گرفته می‌شود. واحد تبلیغات هولدینگ برتو با هدف معرفی سازمان، خدمات و محصولات خود به جامعه، آگاه ساختن مشتری و نشان دادن تمایز محصولات به مشتری‌ها و جذب آن‌ها و درنهایت موفقیت در کسب‌وکار فعالیت می‌کند.

Asset 28

هلدینگ بِرتو ( berto ) ، بر خلاف تصور نام یک شرکت نیست ، بلکه نام بِرندی است که چندین شرکت با فعالیت در حیطه کسب و کار ، معادن ، مهندسی ، بازرگانی و تولید در زمینه های گوناگون ، تحت عنوان این مجموعه و این نام مشغول به فعالیت هستند.

برای عضویت در خبرنامه برتو ایمیل خود را وارد کنید.

تمامی حقوق این وب سایت متعلق به هلدینگ برتو است.