لوگوی کاشی دی

| کاشی و سرامیک دی

Day Tile

طرح احداث کارخانه کاشی و سرامیک دی باتوجه به وجود منابع وذخایر غنی معدنی وجودامکانات وزیرساخت های لازم برخورداری از موقعیت  استراتژیک درمنطقه وبهره مندشدن از مزایای آن درتجارت، وجود نیروی انسانی تحصیلکرده و…..همگی دلایلی است که براساس آن مجموعه هلدینگ برتو اقدام به احداث کارخانه کاشی وسرامیک دی با ظرفیت تولید سالانه 5،000،000مترمربع (درفاز اول) انواع کاشی اسلب ،پرسلان،کف ودیوار درسایزهای مختلف نموده است.

کارخانه یادشده درزمینی به مساحت 200،000مترمربع واقع درناحیه صنعتی سورمق درشهرستان آباده درحال احداث می باشد وعملیات نصب ماشین آلات با پیشرفت قابل توجهی روبرو بوده است که درآینده نزدیک شاهد راه اندازی طرح مذکور خواهیم بود.

| کاشی و سرامیک دی

طرح احداث کارخانه کاشی و سرامیک دی بر اساس ظرفیت معادن خاک نسوز منطقه ی شمال استان فارس،و با توجه به اینکه هلدینگ برتو بهره بردار یکی از بزرگ ترین این معادن می باشد ، در جهت جلوگیری از خام فروشی منابع، همچنین اهمیت توسعه ی صنایع پایین دستی ، پس ازتصویب، با اختصاص زمینی به مساحت 20 هکتار واقع در شهرک صنعتی سورمق، عملیات اجرایی آن از آذر ماه سال 1399 آغاز و تا کنون از پیشرفت فیزیکی قریب به 90درصد در بخش عمرانی و 90 درصد در خرید و تامین ماشین آلات مورد نیاز برخوردار بوده است.

واقع شدن محل احداث کارخانه در مجاورت استان های اصفهان، یزد، فارس، کهکیلویه و بویر احمد، همچنین عبور خط راه آهن در فاصله ای کمتر از یک کیلومتر از این مکان و نزدیکی معادن مواد خام اولیه مورد نیاز از دیگرمزایای کارخانه مذکوربوده که این امر امکان صادرات محصولات تولیدی را به سایر کشورها، تسهیل می نماید.

کارخانه کاشی و سرامیک دی با هدف اولیه تولید سالانه بیش از 30 میلیون متر مربع انواع کاشی و سرامیک،درچند فاز اجرا و به بهره برداری خواهد رسید.
فاز اول این طرح مشتمل بر یک خط با ظرفیت تولید روزانه بیش از 15 هزار متر مربع کاشی بدنه قرمز در سایزهای مختلف خواهد بود.
طول کوره در این فازبالغ بر220 متربوده که بر خلاف سایر کارخانه های مشابه در مسیری مستقیم نصب و با دو دستگاه پرس تغذیه میگردد .
کلیه تجهیزات از جمله دستگاه های پرس, کوره, چاپ دیجیتال, خنک کننده ،بسته بندی و … از نوع تمام اتوماتیک با استفاده از توان تولیدی کشور و سایر کشورهای بنام در این صنعت, خریداری و نصب خواهد شد.
پیش بینی میگردد در زمان بهره برداری از فاز یک قریب به 320 نفر پرسنل به صورت مستقیم و بیش از1200 نفر به صورت غیرمستقیم مشغول به کار گردند.

سایر خطوط کارخانه کاشی و سرامیک دی پس ازبهره برداری از فاز اول به تناسب در بازه های زمانی مختلف و متوالی تکمیل می گردد.

لوگوی کاشی دی